Posao

Prodavač u Timberland trgovinama (m/ž)

Poslodavac: Katapult d.o.o., Jadranska avenija 9, 10020 Zagreb

Katapult d.o.o  ekskluzivni distributer svjetski poznate robne marke Timberland za područja Hrvatske i Slovenije nudi mogućnost ostvarivanja karijere i zaposlenja.

Opis posla

Kako bi pružili što bolji doživljaj kupovine, ponudili najbolje proizvode i najbrže reagirali na svakodnevne promjene na tržištu te nastavili sa svojom ekspanzijom trebamo:

Za naše poslovnice u Zagrebu:

Prodavač (m/ž) – puno radno vrijeme.

Opis zadataka i odgovornosti:
- komunikacija s kupcima (Smart Service)
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- pripremni poslovi za sniženja i akcije
- održavanje urednosti u poslovnici
- ostali trgovački poslovi

Uvjeti:
- završeno obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
- radno iskustvo: prednost 1 godina na sličnim poslovima
- samostalnost u radu i sposobnost timskog rada

Od Vas očekujemo:
- sposobnost lakog usmenog komuniciranja, kako sa kupcima tako i sa ostalim članovima tima
- visoka razina ljubaznosti i strpljenja
- prepoznavanje prioriteta
- odgovornost, fleksibilnost

Što nudimo
- radni odnos na puno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u trgovini
- rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji
- redovita i primjerena primanja
- ugodno radno okruženje u mladom i motivirajućem timu
- slobodan dan tjedno
- mjesečni bonus

Zauzvrat ćete postati dio etablirane i dinamične radne okoline poznate po svojoj kvaliteti i razini usluge. Za postizanje uspjeha uspješan kandidat/kinja bit će stimuliran/a.

Ukoliko imate želju za radom u uspješnoj firmi, molimo Vas da vaš životopis pošaljete na mail: posao@timberland.hr

Info